• Miejsce: Obiekty sportowe Gminy Nowiny k. Kielc.
  • Czas gry: 20 minut –eliminacje i Liga Europy. 15 minut Liga Mistrzów.
  • Dodatkowe atrakcje: Pobyt w basenach tropikalnych Binkowski Resort.
  • Zakwaterowanie zespołów: Hotel**** Binkowski Resort, ul. Wojciecha Szczepaniaka 42, Kielce.
  • Regulamin rozgrywek.
  • Pierwszy dzień zawodów -sobota:
  • Drużyny rozgrywają mecze w grupach każdy z każdym. Każda drużyna rozegra
    6 meczów po 20 minut (bez przerwy i bez zmiany boisk) Zespoły, które zajmą  w swojej grupie miejsca od 1 do 3, awansują do Ligi Mistrzów, a zespoły które zajmą w swoich grupach miejsca  4-7 do Ligi Europy.
  • Drugi dzień zawodów-niedziela:

LIGA MISTRZÓW

• Pierwsze 3 zespoły z grup A i B tworzą grupę ,,złotą 1’’. Pierwsze 3 zespoły z grup C i D tworzą grupę ,,złotą 2’’. Drużyny zabierają ze sobą punkty uzyskane w fazie grupowej, ale tylko  ze spotkań rozegranych  pomiędzy sobą.  Zespoły w grupie złotej 1 i złotej 2 grają po  3 mecze po 15 minut bez przerwy i bez zmiany boisk. Zespoły, które awansowały z grupy A grają z zespołami, które awansowały z grupy B. Zespoły, które awansowały z grupy C grają z zespołami, które awansowały z grupy D.
  • Czwarty mecz o miejsce w turnieju. Zespół, który po rozegraniu 3 meczów w grupie złotej 1 zajmie w tabeli miejsce 6 - gra z zespołem, który zajął miejsce 6 w grupie złotej 2, o miejsca 11-12. I tak samo: drużyny, które sklasyfikowano na miejscu 5 grają o miejsca 9-10 itd. o miejsca: 7-8, 5-6, mały finał o 3-4 i finał o 1-2 (w razie remisu decydują rzuty karne-seria po 3, a potem do skutku po 1-każdy rzut karny wykonuje inny zawodnik). Mecze trwają 15 minut bez przerwy i bez zmiany boisk.

LIGA EUROPY

• Zespoły , które po sobotnich rozgrywkach grupowych zajęły w grupach A, B, C, D miejsca od 4 do 7 grają ze sobą o miejsca 13-28. Drużyny, które po rozgrywkach grupowych zajęły w  grupach A, B, C, D miejsca 7 grają ze sobą o miejsca 25-28 (będzie to grupa siódma). Te, które uplasowały się na pozycjach 6 (grupa szósta) – grają o pozycję 21-24 itd. aż o zajęcie miejsc 13-15 (grupa czwarta). W sumie każda drużyna rozegra 3 mecze po 20 minut.

Uwaga!

Na każdym etapie rozgrywek o kolejności zajętych miejsc w grupie decyduje:

1.Ilość zdobytych punktów (zwycięstwo  3 pkt, remis 1 pkt, porażka 0 pkt)

2.Wynik bezpośredniego pojedynku między zainteresowanymi drużynami (jeżeli są dwie zainteresowane),( W przypadku gdy 3 zespoły maja taką samą ilość punktów, sporządza się ,,małą tabelę’’. Bierze się pod uwagę wyniki uzyskane między zainteresowanymi drużynami), a potem decyduje:

• rzut karny z linii pola karnego,
  • w przypadku wyjścia piłki na out bramkowy, bramkarz wznawia piłkę z tzw. "5-tki" z piłki stojącej w obrębie własnej połowy boiska.
  • sędzia ma prawo ukarać zawodnika wykluczeniem z gry na 1 minutę w uzasadnionych przypadkach.
  • Zwycięzca turnieju wraz z trenerem otrzymają pamiątkowy puchar, dyplom oraz medale. Ponadto otrzymują nagrody rzeczowe.
  • Za drugie i trzecie miejsce w turnieju przewidziano puchar, medale oraz dyplomy. Zawodnicy otrzymają również nagrody rzeczowe.
  • Wszystkie drużyny otrzymują pamiątkowe medale.