starys

 

 

Trzuskawica  A CRH Company  - lider na rynku krajowym w wydobyciu kamienia wapiennego i w produkcji wapna. Produkty firmy Trzuskawica wykorzystywane są w projektach budowlanych, ochronie środowiska, rolnictwie, przemyśle oraz drogownictwie.  

 

 

 

 

 Wisniowski

 

Gmina Nowiny - gmina wiejska w województwie świętokrzyskim, w powiecie kieleckim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie kieleckim. Siedziba gminy to Nowiny. Na terenie gminy zlokalizowana jest oczyszczalnia ścieków, która obsługuje Kielce. Znajdują się tu zakłady przemysłu cementowo-wapienniczego, takie jak Cementownia Nowiny czy Trzuskawica. Na terenie gminy działają również liczne przedsiębiorstwa.

 

 

 

Fakro

 


Firma RSActive to przedsiębiorstwo oferujące Państwu szeroki zakres produktów dla piłki nożnej, piłki ręcznej, siatkówki, koszykówki, fitnessu, biegania, ale także do codziennego użytku. Posiadają w swojej ofercie wszystko co jest niezbędne do każdej aktywności fizycznej, zarówno rekreacyjnej, jak i profesjonalnej zawodowej. Oferują także porady w doborze sprzętu, aby optymalnie wykorzystać budżet drużyny. RSActive jest największym dystrybutorem marki Hummel.

 

 

 

 
Fakro

 

Popradzki Park Krajobrazowy – to jeden z najstarszych parków krajobrazowych na terenie Karpat i największy park tego rodzaju w Polsce. Wody mineralne są niezaprzeczalnym bogactwem tego regionu. Złoża tych wód uważane są za jedne z cenniejszych w Europie.
Gmina Muszyna, gdzie wydobywana jest Skarb Życia Muszyna w całości leży na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego wśród 13 rezerwatów przyrody.

 

 

 

Volvo

 

Fundacja "Ja też mam marzenia" powstała z inicjatywy Dariusza Babonia, a jej Prezesem jest mgr Tomasz Popiela - absolwent Akademii Pedagogicznej im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

Celem Fundacji jest prowadzenie działalności społecznie użytecznej skierowanej do mieszkańców objętych działaniem organizacji w zakresie edukacji, wychowania, upowszechniania kultury fizycznej i sportu,  edukacji, wychowania oraz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego. W szczególności cele dotyczą prowadzenia działalności nieodpłatnej i odpłatnej w zakresie inicjonowania i popierania wszelkiej aktywności lokalnej społeczności w tym wśród dzieci, młodzieży

 

 

 

Pesmenpol

 

 
Projekt PZPN Grassroots „Piłka dla wszystkich” prowadzony jest przez Departament Piłki Amatorskiej (Grassroots) PZPN, który odpowiada za min.: turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, stacjonarne Akademie Młodych Orłów (29 AMO w całej Polsce) czy najnowszy projekt mobilnych punktów szkoleniowych dla trenerów, nauczycieli, rodziców – Mobilna Akademia Młodych Orłów.

 

 

 

Pesmenpol

 

 
Almar Sport to zespół ludzi, który wie jak profesjonalnie zorganizować udany, aktywny wypoczynek. Ich zasada to maksimum dobrej zabawy w połączeniu z dbałością o kondycję fizyczną uczestników. Swoją ofertę kierują do wszystkich firm i zakładów pracy, które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu w atrakcyjny, pełen emocji, niepowtarzalny sposób!